Kas kollaste vilkuritega lumekoristusmasin võib keelava tulega ristmikku ületada?

Internet on täis videosid, kus lund koristavad masinad punase tulega ristmikule sõidavad. Kas see on lubatud? Liiklusjärelevalvekeskuselt on korduvalt küsitud, kas hooldussõidukid võivad kollast vilkurit kasutades ristmikku ületada foori keelava tulega. Ei tohi! 👉 LS § 84 lg 4- Hooldussõiduki juht, kelle sõidukil on sisse...

Loe edasi
Your browser does not support the canvas element.