Subaru järelturuväärtust hinnatakse kõrgelt

Subaru mudelid omavad kõrget väärtust järelturul. Pärast rohkem kui 2000 erineva mudeli jääkväärtuse hindamist, võitsid neli Subaru mudelit oma klassides esikoha. Veelgi rohkem esikohti pälvis Subaru Vincentric Certified Pre-Owned Value Awards auhinnagalal, kust toodi kaasa kokku kuus klassivõitu.

Iga-aastane ALG Residual Value Awards andis suurima jääkväärtuse auhinna klassis „Väike kompaktmaastur“ Subaru Crosstrekile (Euroopas tuntud kui Subaru XV), Forester võitis tiitli klassis „Kompaktmaastur“, Impreza triumfeeris klassis „Kompaktne“ ja WRX oli parim klassis „Sportauto“.

Koos tänavuste auhindadega on Subarul ALG-lt kokku saadud 41 tiitlivõitu. Alates 2010. aastast on Subaru võitnud parima kaubamärgi tiitli (Brand Residual Value Award) kaheksal korral ja seda peetakse margiks, millel on kolme aasta järel üldiselt suurim jääkväärtus.

ALG on USA-s ja Kanadas juba rohkem kui 50 aastat kogunud andmeid kõigi turul olevate mudelite kohta ja seejärel nimetanud autod, mille väärtuse langus on oma klassis hinnanguliselt protsentuaalselt kõige väiksem. Kaubamärgipõhist jääkväärtuse auhinda Residual Value Award antakse välja alates 2010. aastast.

Vincentric CPO Awardsi määramisel võetakse arvesse ka auto omamise kulusid ja pärast 15 000 autokonfiguratsiooni võrdlemist oli Subaru poodiumil kõrgeimal kohal kuues kategoorias. Kaubamärk võitis kategooriates „Autod“ ja „Linnamaastur/krossover“ ning Outback, Crosstrek (XV), Impreza ja Legacy viisid oma klassides koju mudelivõidud.

Your browser does not support the canvas element.